Ara : 0212 741 45 63

 

 

WEB HİZMETLERİMİZ

İnternette Çok İşimiz Var

 

 

İnternette Çok İşimiz Var

Günümüzde işini internet ortamına taşımayan ya da işiyle internette de olmayı planlamayan işletme neredeyse kalmadı. Çağımızının şartları gereği internette var olmak, var olmaya devam etmek için önemli bir unsur haline gelmiştir. 

Akışına Bırakmayın, Proser' e Danışın

İşletmelerin internet mecrasına dahil olma süreci ciddi bir iştir ve şansa bırakılmamalıdır. Atılacak yanlış adımlar hem zaman ve para; hem de işletmeniz için itibar kaybına neden olmasın. Kurumsal web hizmetleri konusunda Proser Danışmanlık olarak, günceli takip eden profesyonel ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı tespit edip, size en hızlı ve ekonomik çözümü öneriyoruz.

 
Uçtan Uca Kesintisiz Web Hizmeti Proser Danışmanlık' ta
 

Kurumsal Web Site Tasarım ve Programlanması

 

Web Site İçerik Yönetimi

 

E-Ticaret Sitesi Tasarım ve Programlanması

 

E-Ticaret Site Yönetimi

 

E-Ticaret Süreç Yönetimi ve İş Analizi Danışmanlığı 

 

Ödeme Sistemleri Entegrasyonu

 

E-Ticaret Sitesi Ürün ve  Hizmetlerinin Dış Programlara Aktarılması ve Entegrasyon Yazılımları

 

Verilerin Bulut Yedekleme Sistemlerine Aktarılması

 

Ve Diğer Web Hizmetleri Konularında Firmamızdan Detaylı Bilgi ve Destek Alabilirsiniz. 

...

WEB TASARIM

İşletmenizin internete açılan yüzü kurumsal web sitenizdir.

Dünyanın herhangi bir yerindeki kurumsal paydaşlarınız ve potansiyel müşterileriniz işletmenizi internetteki yüzünüzü inceleyerek tanımakta ve işletmenizle iletişime geçip geçmeme kararını vermektedir.

Kurumsal imaj ve paydaşlarla kurulacak iletişim için kurumsal web sitesi son derece önemlidir.  Profesyonel yazılım ve kurumsal iletişim uzmanlarımız ile tasarlayarak hazırlayacağımız kurumsal web sitesi hizmetimiz ve detaylar için bizi arayabilirsiniz. 

İNCELE

...

E-TİCARET

E-Ticaret günümüzde mal ve hizmet üreten tüm işletmeler için hedef kitlelerine ulaşmanın önemli yollarından biri haline gelmiştir.

Yaygın internet kullanımıı, kişisel ve kurumsal düzeyde internetten ürün ve hizmet arayışı ve tedariğini de arttırmıştır.

PROSER DANIŞMANLIK olarak, E-ticaret sitesi kurulumu ile işletmenize ve iş sürecinize en uygun tasarım ve ürün / sipariş yönetimi konularında çözüm getirecek hizmetler sunmaktayız.

İNCELE

...

BULUT YEDEKLEME

Günümüzde geliştirilen yüksek şifreleme yazılımları ile fiziksel olarak yer kaplamayan ve nakil / muhafaza sorununu ortadan kaldıran BULUT YEDEKLEME SİSTEMLERİ ile kişisel ve kurumsal tüm verileriniz saklanabilmektedir.

Verilere internet üzerinden erişilmekte ancak yüksek şifreleme teknolojisi ile yetkisiz erişimler engellenmektedir.

Saklanacak verilerin büyüklüğüne göre ihtiyacınız olan yedekleme sistemi, güvenlik tedbirleri ve devamlılığın güvence altına alınması gibi konularda PROSER DANIŞMANLIK'tan  destek talep edebilirsiniz. 

İNCELE

E-Posta Listesine Kayıt Olun!

Web Tasarım Sapka.org   ©