Ara : 0212 741 45 63

 

 

BULUT YEDEKLEME

Veri Yedeklemede Son Teknoloji

 

 

BULUT YEDEKLEME NEDİR?

Bulut yedekleme, dijital verilerin internet ağı üzeride depolanması anlamına gelmektedir. Verilen herhangi bir mekanik & elektronik cihaz içerisinde depolanmaz.

BULUT YEDEKLEME NASIL YAPILIR?

Bulut yedekleme yapılabilmesi için yedeklemeyi başlatacak ve belirlenecek periyodlarla devam ettirecek bir program çalıştırılmaktadır. Veri büyüklüğü ne olursa olsun bulut yedekleme sistemini kullanmak mümkündür. Program sayesinde veriler günlük,hatalık ya da istenen başka periyodlarla yedeklenebilmektedir.
 
 
...

PERİYODİK YEDEKLEME

Bulut yedekleme programı sayesinde günlük, haftalık hatta saatlik bile yedekleme yapılabilmektedir. Verilerinizin ne sıklıkla değişim gösterdiğine göre yedekleme sıklığını da seçebilirsiniz. Yedekleme için kişi görevlendirme gerekmediği için yedek alınmanın unutulması da söz konusu olmayacaktır.  

...

HER YERDEN ERİŞİM

Verilerinize internet erişimi olan her yerden erişebilirsiniz. Biz hesap, domain ya da yedekleme ünitesine ihtiyaç bulunmamaktadır. Resmi tatil günleri ya da sezonsal yoğunlukların olduğu sıradışı zamanlarda da verilerinize kişilerden ya da bölümlerden bağımsız olarak erişebilirsiniz.  

...

CİHAZ TAŞIMAYA SON 

Verilerin tamamı internet üzerinde tutulduğundan ek bir üniteye ihtiyaç yoktur. Bu sayede, cihazın bozulması, kaybolması, çalınması ya da yedeklenmesi riski ortadan kaldırılmaktadır. Verilerin saklandığı bir yedekleme cihazı bulunmadığı için ilave cihaz güvenliğine de gerek kalmamaktadır.

 

Bulut Yedekleme Hizmeti İçin Proser Danışmanlık

Proser Danışmanlık olarak Bulut Yedekleme hizmeti konusunda profesyonel ekibimizle kurumsal destek vermekteyiz. 

BİZİ ARAYIN, GÖRÜŞELİM

Veri güvenliği konusunu sizin için sorun olmaktan çıkaralım.

 

E-Posta Listesine Kayıt Olun!

Web Tasarım Sapka.org   ©