Ara : 0212 741 45 63

 

 

E-TİCARET

PROFESYONEL E-TİCARET YAZILIMI

 

 


E-TİCARETİ ŞANSA BIRAKMAYIN

 

E-Ticaret sitenizin kurulumu konusunda alacağınız profesyonel desteğin kalitesini şansa bırakmayın.

E-Ticaret Konusunda Deneyimli

Yazılım Uzmanlarımız ve İş Analistlerimiz Size Özel Bir Plan Hazırlar.

Ayrıca siz de işletme ihtiyaçlarınızı karşılayacak E-ticaret sitesi özelliklerini belirleyip talep edebilirsiniz.

İşletmeniz ve e-ticaret hedefleriniz hakkında alacağımız detaylı bilgiler ışığında sizin için en uygun e-ticaret site tasarımı ve kodlamasını çalışmaya başlarız.

Misyon
TİCARETİN GELECEĞİ İNTERNETTE

E-Ticaret günümüzde mal ve hizmet üreten tüm işletmeler için hedef kitlelerine ulaşmanın önemli yollarından biri haline gelmiştir.

Yaygın internet kullanımıı, kişisel ve kurumsal düzeyde internetten ürün ve hizmet arayışı ve tedariğini de arttırmıştır.

Çağın gerisinde kalmamak, rekabetten kopmamak için internet pazarlaması ve e-ticaret sitesine sahip olmak artık işletmeler için bir zorunluluktur.

İNTERNETE = İŞİNİZE YATIRIM

İşletmeler ürün geliştirme, kaynak yaratma, donanımlı iş gücü bulma konusunda gösterdikleri çabayı ve özeni, günümüzün en değerli mecrası haline gelen internet ortamında var olabilmek için de göstermelidir. İnternet pazarlaması ve e-ticaret işletmelerin kendi markaları müşterileri için odaklanması gereken bir süreçtir. 

PROSER DANIŞMANLIK olarak, E-ticaret sitesi kurulumu ile işletmenize ve  iş sürecinize en uygun tasarım ve ürün / sipariş yönetimi konularında çözüm getirecek hizmetler sunmaktayız.

Vizyon

 

...

HIZLI UYGULAMA VE TESLİMAT

E-Ticaret site tasarımı ve kodlaması planlanan takvime uygun şekilde tamamlanarak müşterilerinizin kullanımına sunulmaktadır.

...

MODERN GÖRSEL TASARIM

E-Ticaret sitenizi ürün ve hizmetlerinizin sunumuna uygun olacak şekilde güncel tasarım konsept donelerini uygulayarak tasarlarız.

...

"MUTLU" MÜŞTERİ DENEYİMİ

Tasarladığımız E-Ticaret sitelerinde ziyaretçilerin mutlu bir alışveriş deneyimi elde edebilmesini isteriz. Mutlu müşterilerin size yeni satışlar getireceğini biliyoruz.

...

GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ

E-Ticaretin gereği online ödeme sistemleri tasarımlarımıza entegredir. Satış politikanıza uygun olarak Havale, Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı ile ödeme seçeneği bulunur.

...

TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ

Tasarladığımız E-Ticaret siteleri kendi kodlama ve alt yapımızda çalışmktadır. İçerik yönetiminde kullanılan panel tamamen Türkçedir.

...

EĞİTİM DESTEĞİ

E-Ticaret sitesi kullanımı, içerik yönetimi ve E-ticaret süreçlerinin yönetilmesi konusunda eğitim desteği vermekteyiz.

E-Posta Listesine Kayıt Olun!

Web Tasarım Sapka.org   ©