Ara : 0212 741 45 63

 

 

DİA TİCARİ YAZILIM

Türkiye'nin En Gelişmiş Bulut ERP Programı: DİA

 

 

 DİA Yetkili Bayii

Dia Ticari Yazılım çözümleri, işletmelerin dijitalleşme sürecini önemli ölçüde hızlandıran yapısı ile dikkat çekmektedir. Dia Yazılım çözümleri ile iş süreçleri, muhasebe kayıtları, müşteri dataları gibi pek çok bilgi yüksek güvenlikli bulut sistemi içinde saklanmaktadır. 

Türkiye'nin Bulut ERP Programı: DİA

Dia Yazılım ürünleri ile işyerinde olmasanız da işyerindesiniz. Yeni nesil çalışma sistemi ile uyumlu teknolojik alt yapısı ile geleceğin ERP yazılımı Dia Yazılım Çözümleri
 
DİA SİZE YETER.
 
 
 
 

MUHASEBE YÖNETİMİ

Türkiye’nin En Gelişmiş Bulut Muhasebe Programında temel muhasebe hareketleri, gelir-gider analizi, masraf kontrölü, personel takibini profesyonel destek almadan yapabilirsiniz.

 

FİNANS YÖNETİMİ

Müşterileriniz ve tedarikçileriniz ile ilgili tüm finansal işlemlerinizi DİA üzerinden takip edebilirsiniz. Cari Hesap Vade Analiz, Bakiye Analiz raporlarını bölgelere göre, satış elemanlarına göre hazırlayabilirsiniz.

 

STOK&DEPO YÖNETİMİ

Firmanız altında şubelerinizi, şubeleriniz altında depolarınızı tanımlayabilir, yetkilendirebilirsiniz. Tüm raporları şube ve depo bazında alarak performans ve verimlilik analizlerinizi yapabilirsiniz.

 

E-DEVLET ÇÖZÜMLERİ

E-Fatura + E-Defter + E-Arşiv + E-İrsaliye Herhangi bir aracı kullanmadan ve direkt muhatabınızı DİA olarak görüp e-fatura ve e-defterlerinizi sisteminizde koruyacak, yedekleyecek ve arşivleyebileceksiniz.

 

ÜRETİM YÖNETİMİ

DİA Üretim yazılımı kullanarak giren malzemeleri ve çıkan mamulleri alt reçeteleri ile birlikte tanımlayabilirsiniz. Üretim emirleri verebilir, maliyetinizi hesaplatabilir, işçilerinizin performanslarını ve üretim primlerini takip edebilirsiniz.

 

SERVİS HİZMET YÖNETİMİ

DİA Servis Hizmet Yönetimi sayesinde teknik servisinizi takip edebilirsiniz. İstediğiniz sayıda teknik servis elemanınızı sisteme tanımlatabilir, servis elemanlarına servis formu veya görevlendirme atayabilir, prim takibi yapabilirsiniz.

 

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

DİA CRM sayesinde müşterilerinizle ilgili her süreci eksiksiz olarak yöneteceksiniz. Saha ve online satışlarınızı internet üzerinden takip ederek gerçek zamanlı bilgilere ulaşacaksınız. Satış elemanlarınızın müşteri görüşmelerini, yaptığı satışları takip edebilirsiniz.

 

DİA TİCARİ YAZILIM ÇÖZÜMLERİ HAKKINDA BİLGİ VERMEK İÇİN HAZIRIZ

SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ

 

...

YERİNDE TEKNİK DESTEK

Dia Yetkili Uzmanımız sizi işletmenizde ziyaretinize gelebilir. Randevu oluşturmak ya da seçenekleri değerlendirmek için lütfen bize yazın.

Randevu Al

...

UZAK MASA ÜSTÜ BAĞLANTISI

Yetkili Dia Uzmanımız uzak masa üstü bağlantısı ile sizinle iletişime geçerek soru ve sorunlarınıza hızlıca çözüm üretebilir. Destek talebiniz için lütfen bize yazın.

Randevu Al

...

TELEFONLA DESTEK HİZMETİ

Yetkili Dia Uzmanımız ile telefon görüşmesi yaparak, yönledirmelerini uygulayabilirsiniz. Bizden mesai saatleri içerisinde telefonla teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Randevu Al

E-Posta Listesine Kayıt Olun!

Web Tasarım Sapka.org   ©