Ara : 0212 741 45 63

 

 

LOGO TİCARİ YAZILIM

Logo Yazılım'la 1-0 öne geçin!

 

 

 Logo Yetkili Bayii

Logo Ticari Yazılımları Türkiye' de pek çok işletme tarafından kullanılmaktadır. Çeşitli sektörler ve farklı iş süreçleri için geliştirilmiş pek çok modülü bulunan Logo Ticari Yazılımlarından sizin ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Yenilikler ve Seçenekler LOGO' da

Logo ürün ve hizmetleri oldukça geniş bir seçenek listesine sahiptir. Mikro İşletmeler, Kobiler ve Büyük İşletmeler için sunduğumuz çözümler hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
 
Kesintisiz Hizmet Sağlıyoruz.
 
 

LOGO GO 3

Kobi' lerin ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilen Logo Go 3 programı hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.  

 

LOGO TİGER 3

Logo Go 3 programı özelliklerine ek olarak proje yönetimi gibi modüllere sahip olan Logo Tiger 3 Programı orta ve büyük ölçekli işletmeler tarafından tercih edilmektedir. 

 

LOGO TİGER 3 ENTERPRISE

Üretim takip özelliği daha gelişmiş olan Logo Tiger 3 Enterprise programı, büyük işletmeleri verilerini yönetmek amaıyla tasarlanmıştır.

 

LOGO İK

Logo İK programları işletmelerin gereksinimlerine göre BORDRO PLUS, TİGER 3 HR ve J-HR olmak üzere başlangıçta 3 seçenek sunmaktadır. Gelişen ve değişen çözümler için ek modüller sunulmaktadır.

 

LOGO MIND NAVIGATOR

Mind Navigator programı tablo tabanlı veri analizleri konusunda Logo Go 3, Tiger 3 ve Enterprise programları ile uyumlu çalışmaktadır.

 

LOGO FLOW

Logo Flow ile iş akışı tamamen dijital ortamda takip edilerek yönetilebilmektedir. Hızlı, analitik ve güvenli akış yönetimi için Logo Flow işletmelerce tercih edilmektedir. 

 

LOGO CRM

Logo CRM programı ile kayıt altına alınmayan hiç bir müşteri datası kalmayacak. Satış ve pazarlama faaliyetlerinin planlanmasında Logo CRM verileri önemli bir anahtar işlevi görmektedir.

 

Logo Ticari Yazılım Programları Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Bize Ulaşın

SİZİN İÇİN ÇALIŞALIM

 

...

YERİNDE TEKNİK DESTEK

Logo Yetkili Uzmanımız sizi işletmenizde ziyaretinize gelebilir. Randevu oluşturmak ya da seçenekleri değerlendirmek için lütfen bize yazın.

Randevu Al

...

UZAK MASA ÜSTÜ BAĞLANTISI

Yetkili Logo Uzmanımız uzak masa üstü bağlantısı ile sizinle iletişime geçerek soru ve sorunlarınıza hızlıca çözüm üretebilir. Destek talebiniz için lütfen bize yazın.

Randevu Al

...

TELEFONLA DESTEK HİZMETİ

Yetkili Logo Uzmanımız ile telefon görüşmesi yaparak, yönledirmelerini uygulayabilirsiniz. Bizden mesai saatleri içerisinde telefonla teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Randevu Al

E-Posta Listesine Kayıt Olun!

Web Tasarım Sapka.org   ©