Ara : 0212 741 45 63

 

 

LOGO TİGER 3 ENTERPRISE

Kapsamlı Üretim Yönetimi

 

 

Kapsamlı Üretim için Logo Tiger 3 Enterprise 

Logo Tiger 3 Enterprise , kapsamlı üretim yapan orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmıştır. Logo Tiger 3 Enterprise  ölçeklendirilebilir yapısı sayesinde zaman içinde değişen gereksinimlere kolayca uyarlanabiliyor.

Pratik ve Uygun Maliyetli Yönetim

Özellikle üretim yapan işletmelerin iş süreçlerine kalite ve verimlilik kazandıran Logo Tiger 3 Enterprise ERP, tüm operasyonların pratik bir şekilde ve uygun maliyetlerle yönetilmesini sağlıyor.                
 
           
Logo Tiger 3 Enterprise Özellikleri

İthalat ve ihracat işlemlerinde verimlilik sağlayan Logo Tiger 3 Enterprise, işlemlerin yasal yükümlülüklere daha uygun şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor.

Logo Tiger 3 Enterprise hem yerel hem de uluslararası faaliyetleri olan işletmelere güçlü bir finansal performans zemini kazandırmak üzere esnek bir döviz sistemi ve raporlama yapısı sunuyor.

Logo Tiger 3 Enterprise, standart modüllerin yanı sıra, işletmelerin tam da ihtiyaç duydukları özelliklere sahip bir fonksiyon kümesi oluşturabilmesi için Logo ve Logo Çözüm Ortakları tarafından geliştirilen app ve widget'larla zenginleştirilebiliyor.

Kullanıcı geribildirimleri doğrultusunda yeniden şekillenen arayüzüyle Logo Tiger 3 Enterprise yüksek düzeyde kullanım kolaylığı sunuyor.

Logo Tiger 3 Enterprise, birçok ihtiyaca yanıt sunan standart modüllerinin yanı sıra, farklı sektörlerdeki işletmelere özel çözümlerin bulunabileceği opsiyonel modüller de sunuyor.

Logo Tiger 3 Enterprise ile tedarik süreçlerinden müşteri ilişkileri yönetimine kadar tüm faaliyetler tek noktadan ve tutarlı şekilde yürütülebiliyor.

E-Posta Listesine Kayıt Olun!

Web Tasarım Sapka.org   ©