Ara : 0212 741 45 63

 

 

LOGO TİGER 3

ERP - Kurumsal Kaynak Planlama

 

 

 

Orta ve Büyük İşletmelere Logo Tiger 3

Logo Tiger 3 , orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmıştır. Logo Tiger 3 ile veri yönetiminden satış operasyonlarına kadar tüm iş süreçlerini verimli ve etkin şekilde yöneterek zaman ve maliyet tasarrufu sağlarsınız. 

Tiger 3 ile; Planla - Üret - Sat 

Logo Tiger 3, üretim yapan işletmeler için aynı zamanda kullanımı kolay bir üretim takip programıdır. Diğer Logo programları ile uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede işletmeleri değişen ihtiyaçlarına göre modül eklenerek zenginleştirilebilmektedir.
 
             

 

Tiger 3 Özelliklerini Tanıyın

Logo Tiger 3 masaüstü, sürükle-bırak özelliğiyle kolayca kişiselleştirilebiliyor ve dış bağlantılar rahatça eklenebiliyor. Arka plan özelleştirmeleri, tüm fonksiyonları tek noktadan görüntüleme, işlevsel arama butonu gibi özellikler de çözümün sunduğu konforu daha da artırıyor.

Logo Tiger 3'ün sunduğu güncel ve güvenilir finansal veriler, yerel ve uluslararası pazarlardaki operasyonların daha sağlıklı yürütülmesine katkıda bulunuyor.

Kalite ile uygun fiyatı bir arada sunan tedarikçileri seçmek için otomasyonun gücünden yararlanan Logo Tiger 3 ile tedarikçilerden alınan teklifleri değerlendirmek, karşılaştırmak ve satın alma kararını hızlıca vermek mümkün oluyor.

Logo Tiger 3, standart modüllerin sağladığı avantajların yanı sıra, isteğe bağlı ek uygulamalarla da zenginleştirilebiliyor. İhtiyaç duyulan özelliklerde bir fonksiyon kümesi oluşturmak için app ve widget'lar sisteme entegre edilebiliyor.

Logo Tiger 3 Stok Kontrol modülü; stok, hedef ve stratejilerini oluşturup takip etmeyi, anlık stok değer ve seviyelerini izlemeyi, envanter maliyetlerini kontrol etmeyi sağlıyor. Farklı ürün yelpazeleri ile çalışanlar için ürünler kolayca takip edilebiliyor.

Logo Tiger 3 Dış Ticaret modülü, ithalat ve ihracat işlemlerini daha etkin, daha verimli ve yasal yükümlülüklere daha uygun şekilde gerçekleştirmeyi sağlıyor.

E-Posta Listesine Kayıt Olun!

Web Tasarım Sapka.org   ©